Algemene Bestuursdienst
Bureau ABD Politietop

Het bureau LMD Politie en Brandweer is in maart 2010 gesplitst. LMD Politie is sindsdien organisatorisch ondergebracht bij Bureau Algemene Bestuursdienst en gaat voorlopig verder onder de naam Bureau ABD Politietop.

Hoge functies
Bureau ABD Politietop houdt zich bezig met het selecteren, ontwikkelen en begeleiden van talentvolle leidinggevenden bij de politie. Naast gedegen vakkennis zijn ook bij de politie leiderschap, ondernemerschap, creativiteit en moed van belang. Leidinggevenden in schaal 13 of hoger kunnen worden toegelaten tot het bestand van de Politietop. Van daaruit vinden benoemingen plaats op strategische functies zoals districtschef, hoofd regionale recherche en divisiechef operationele ondersteuning.

Ontwikkeling
Bureau ABD Politietop stimuleert alle leidinggevenden te werken aan hun persoonlijke ontwikkeling. Iedere kandidaat krijgt een persoonlijk ontwikkeladvies. Bij de invulling daarvan krijgt de kandidaat ondersteuning van een consultant en een trajectbegeleider.

Contact
Bezoekadres Bureau ABD Politietop:
Lange Voorhout 9-13
2514 EA Den Haag

Kwartiermaker
Sylvie Maier
Tel. 070 376 54 02 / 06 227 903 86
E-mail: sylvie.maier@minbzk.nl

Managementassisstente
Astrid Hamel
Tel. 070 - 376 5908
E-mail: astrid.hamel@minbzk.nl